Detail utkání 11. kola, st. žáci, ročník 2017/1018

(1:3)

Rozhodčí

Petráček, Topinka, Klobása

Střelci utkání

22' Albrecht, 44' Šanda, 60' Šanda, 61' Šanda, 63' Heller, 65' Šanda

Sestava domácí

Primásek, Hrbek - Heller - Veselý - Bunda, Bokoč - Antoš - Albrecht - Šanda, Zima - Horváth (Lukeš)

Popis utkání

Nevídaný obrat ukázali st.žáci během  posledních 10.minut otočili zápas........Štětí jsme porazili jejich vlastní strategií

Předposlední zápas podzimu, poslední z těžkých zápasů a asi nejdramatičtějších. Celý týden upozorňujeme kluky na zápas proti SK Štětí sice jsme u nich doma zvítězili,ale o gól a tak se dalo čekat, že to bude zápas kdo z koho a pro nás ještě důležitější v tom, pokud vyhrajeme, přezimujeme na prvním místě krajského přeboru.

Jako vždy jsme zaspali a hned ve druhé minutě zápasu jsme prohrávali 0 : 1. Jeden jediný ( č.10 Malecha Oldřich) hráč SK Štětí si s námi dělal co chce, celý zápas byl o tom jak zabránit tomuto hráči dostat se k míči, jakmile měl míč, byl neskutečně rychlý a zastavit ho byl nad lidský ůkol.....a tak nebylo divu, když jsme do kabyni odcházeli s výsledkem 1 : 3 pro Štětí. Na druhou stranu, zase zahozené šance, kdyby se zakončovalo v klidu, mohli být 3-4.góly v náš prospěch

V kabině by si asi nikdo v tu chvíli nepřál být, myslím si, že i zdi v tu chvíli se obraceli zády. No dlouho sem se tak nerozčílil...po bouřce v kabině došlo i na klidné rozdávání úkolů na druhý poločas. Na druhý poločas to bylo jasné, nedostat další gól a zkusit otočit skóre..............samozřejmě ihned po začátku bylo vše jinak, ve 37.minutě utekl znovu hráč s č.10 a bylo to 1 : 4. Ve 43.minutě zase utekl hráč č.10 a rázem to bylo 1 : 5 !!!!

A to bylo už na hození ručníku, jenže, trenéři dali hlavy dohromady a udělali malou rošádu, když Štětí hraje na rychlonohého hráče, uděláme to taky a podpoříme ho hráčem z obrany, takže D.Šanda se posunul z levého křídla na hrot a D.Heller ze stopera do stř.zálohy a to co se dělo během posledních 10.minut se nevidí ani ve scifi:

60' Šanda,

61' Šanda,

63' Heller,

65' Šanda

Hotovo, konec, výhra 6 : 5 doma, v tu chvíli na hřišti nechápal nikdo co se to stalo................

Samozřejmě je to zásluha celého týmu, ale poslední dva jmenovaný, řídili celou desetiminutovou bouřku a zaslouženě si tak vyhráli i před zápasem slibovanou pizzu pro všechny. Chlapci děkujeme, toto, se prostě jen tak nevidí a mysllím si, že i diváci, byli velmi spokojený s koncem utkání, ještě jednou díky!!!!!!! Bylo to super !!!!