Detail utkání 10. kola, st. žáci, ročník 2017/1018

Horváth, Zima 2x, Doubek

Sestava domácí

Primásek, Hrbek - Veselý - Bunda - Koula, Bokoč - Doubek - Antoš - Šanda, Zima - Horváth ( Lukeš )

Popis utkání

Do Trnovan nerad jezdím a kdo mne zná ví proč. Deset let působit v jednom klubu a potom tam jezdit pro body, no příjemné mi to není,ale takový je fotbal. Po posledních zápasech, kdy jsme o gól vyhráli v Neštěmicích a o gól prohráli s Lovosicemi, to bylo pro nás docela důležité utkání. Abychom potvrdili první místo v tabulce, museli jsme vyhrát a to v Trnovanech jen tak lehce nejde. Sledoval jsem poslední utkání Trnovan a pomalu a jistě jejich výsledky jdou nahoru a protože mají v týmu ještě hráče, které jsem dříve trénoval, dokáží se nakopnout tak bay hráli proti mně co nejlépe.

V prvním poločase, jsme hráli docela dobře, kdyby naši uměli trefovat zařízení, mohlo to po prvním poločase skončit i 0 : 5, jenže když se řekne dávejte to po zemi, v kabině se rozumí hrajte košíkovou, takže první branka přišla až ve 23.minutě ( Horváth) a ve 36.minutě druhá branka ( Zima ). Bohužel nemůže být každý zápas posvícení a na každého padne deka, takhle to bylo bohužel i i našeho D.Šandy, bohužel neměl den, jindy hráč, který je pomalu u všech branek, se asi špatně vyspal.. Na druhou stranu střed zálohy ( Doubek, Antoš) velmi dobré a musím říct, že Antoš má zase takové zápasy, kdy je buď vidět poločas a pak ani nevím, že je na hřišti a nebo vůbec, tentokrát byl viděr celý zápas a to zaslouží pochvalu, to samé u D.Bokoče - nás furt něco bólí a potom celý zápas přemýšlí o tom, že ho něco bólí, tentokrát jsem mu řekl, že si řekneme na rovinu, jestli něco bólí a pokud ano, nemá cenu hrát - nebolelo a hrál celý zápas na výbornou. Chlapci všichni zasloužíte pochvalu, ať Bunda svou rychlostí, Hrbek - tady to není co dodat, hráč který každý zápas odevzdá 100% a dá se říct bez chyb, Horváth, který po dlouhé pauze nastoupil nedávno a pomalu co zápas to gól, Zima - po nemoci, nastoupil a zase pomalu jde na svoje výkony, tento zápas 2.góly a Lukáš Primásek, brankář, který jde svými výkony strmě nahoru, tento zápas i když neměl mnoho práce,ale způsobem jakým předvedl čtení hry a jako kdyby chytal od mala, vybíhal z brány, rozdával míče nebo zastavil útok domáciích, prostě jsme se s kolegou Bokočem shodli, že svými výkony, postavil své kolegy ( Koval a Koula) na druhou kolej a jasně si stojí jako brankářský prim, ostatně jako Primásek ani jinde být nemůže...........