Detail utkání 8. kola, st. žáci, ročník 2017/1018

Bunda, Zima, Horváth

Sestava domácí

Primásek, Hrbek - Heller - Veselý - Bunda, Bokoč - Antoš - Doubek - Koula, Horváth - Zima Šanda, Saifert

Popis utkání

Už týden do předu jsme s kolegou Bokočem upozorňovali naše hráče na stoupající výkonnost týmu FK ČL Neštěmice a taky jsme k tomuto zápasu tak přistupovali. Instrukce byli jasné, hrát na plno a nenechat řídit hru soupeře, bohužel první poločas tomu tak nenasvědčoval a i když jsme dali první gól a po té druhý, aktivnější byl soupeř a kdyby nebylo našeho brankáře a zahozených střel, mohli jsme prohrávat i 5 : 2. V každém zápase chceme držet míč mi a při rozehře být u míče první, to se nám dnes v prvním poločase vůbec nedařilo. Už ve druhé minutě jsme museli střídat Šandu pro nevolnost a hýbat tak sestavou, na druhou stranu dnes po dlouhé době nastoupil uzdravený Zima a Bunda a oba se zapsali do listiny střelců.

Do druhého poločasu jsme šli za stavu 2 : 2, a opakoval jse první poločas, nepřesnost, nehráli jsme, koukali na soupeře. Do středu jsme tedy postavili Doubka a konečně jsme záskavali míče z rozehry soupeře. V jednu chvíli se utrhl hráč soupeře a šel sám na naší branku, L.Primásek to viděl a šel tedy proti němu a před hráčem šel k zemi na kolena pro míč,ale ve chvíli kdy soupeřův hráč chtěl kopnout do míče, no místo do míče kopl do našeho brankáře a tak u nervozity stoupli i emoce.Celý zápas rozhodčí vedl velmi dobře hru a to na obě strany stejně. Pak ,ale odpískal faul na soupeře a v tom našim hráčům řekl počkejte,ale mezi tím soupeř rozehrál a náši hráči stáli a čekali co se bude dít, míč letěl do našeho pokutového území a protože rozhodčí řekl počkejte, náš hráč Bunda Alex tedy chytil míč do ruky, protože si myslel, že nebyla zahájena hra, ale to si mysleli všichni naši hráči, celý zápas se hrálo na píšťalku.......no nic, rozhodčí odpískal penaltu proti nám.

V bráně otřesený po předchozím faulu náš L.Primásek, to co předvel, jsem dlouho neviděl, prostě a jednoduše si skočil pro míč k pravému růžku a rázem se z Lukáše stal hráč zápasu, prostě nádhera !!! ( V autobuse ,když jsem se ho ptal na co myslel před penaltou, mi odpověděl, že to trénovali na tréninku brankářů s trenérem J.Mašínem a tak pane trenére díky)

Takže stále 2:2, 20.min. před koncem se mi přihlásil Šanda, že mu je lépe a jestli tedy může nastoupit a tak i když to nebylo ono, tak v jednu chvíli utekl po pravé straně až do vápna, kde si našel Horvátha a ten nekompromisně vsítil výherní gól...........

No chlapci děkujeme, i když to nebylo to pravé ořechové, tak, ale body jsou doma a že to stálo námahy. Kolikrát jsem vám říkal, že fotbal občas i bolí, kord když hrajem na plno ( viz foto na našem FCB)