Detail utkání 6. kola, st. žáci, ročník 2017/1018

Šanda 3x, Antoš 1x

Sestava domácí

Primásek, Koula - Veselý - Heller - Saifert - Antoš - Doubek - Hrbek - Bokoč - Šanda - Stárek - Zima - Koval - Kraus

Popis utkání

V neděli jsme jeli na FK Junior Děčín, soupeř, který měl stejný počet bodů jako mi a také ještě bez prohry. I když jsme na tuto událost předem informovali hráče, tak tréninky tomu neodpovídali, se sedmi hráči jsme se připravovali na tento zápas a po dlouhé době jsem se osobně jel i podívat na hru soupeře, tak abychom věděli, do čeho jdeme.

Úvod byl nádherný, hned v první minutě dal náš S.Antoš první branku a i když na třikrát, kdy brankař vyrazil dvakrát míč,ale soupeřovi obránci byli nedůslední, vedli jsme 0 : 1.

Ve 29.minutě, výkop našeho brankáře a míč šel na D.Šandu, který si toto zpracoval do běhu a při rychlém sprintu až k bráně a za řevu trenéra " s rozumem", si počkal až brankář půjde k zemi a následně ho přeloboval 0 : 2.

31.minuta a znovu úřadoval David Šanda, naši hráči napadali soupeře ihned u jejich pokutového území a po chybě soupeře jsme znovu skórovali

Ve 34.minutě, soupeř hrál rohový kop a po nešťastném odraze od našeho hráče, se FK Děčín chytil a bylo to před koncem prvního poločasu 1 : 3

Po té klasika, v kabině jsme poděkovali hráčům za první poločas, kdy soupeře napadali už u jejich pokutového území a takto by to mělo vypadat, pokud chceš hrát na prvním místě, tempo hry musíš udávat ty...Do druhého poločasu jsme upozorňovali hráče, že Děčán si to nenechá líbit, do poločasu dali kontaktní gól a jakmile dají další, dostanou znovu chuť hrát a budeme mít problémy a zase měli trenéři pravdu.......( čím to asi je???)

Ve 48.minutě dal soupeř další gól a byl pouze jednu branku ( 2 : 3 )od nás a to je nakoplo aby hráli víc a víc, naopak u nás se hrát přestalo, až na vyjímky, se začalo odpočívat, koukat na to jak hraje soupeř a už se přestalo napadat soupeře. V 51.minutě FK Děčín srovnal na 3 : 3 a tady už jsem začal přemýšlet jak kluky povzbudit - probudit aby to dotáhli do vítězného konce....

V 65.minutě jsme prohodili dva hráče, Antoš se ztáhl na levý kraj a D.Šanda šel místo něj do útoku. Po té jsem D.Šandovi naznačil, že jsou cca 4.minuty do konce a že musí dát gól..........

V 68.minutě doslova za minutu 12, David napadl soupeřovu rozehrávku a znovu skóroval a i když do konce zbývali ještě dvě minuty, tak na lavičce zavládla radost a spokojenost

Fotbal to byl nádherný a to jak z naší strany v prvním poločase, tak z druhé strany ( FK Junior Děčín) kdy ovládali druhý poločas. A i divákům se fotbal musel líbit, hra nahoru a dolu se spoustou dalších šancí, se vidí málokdy.