Zimní liga st.žáků TJ Krupka - FK Litoměřicko 11.12.2016

Shrnutí podzimní části a zimní ligy st.žáků

Včerejší počasí moc fotbalové nebylo a tak se hrálo za velkého větru a deště. To, že jsem zimní ligu hrát s klukama nechtěl je známo. Kluky mám pár měsíců a dát je dohromady, udělat z nich tým dá nějakou práci. Proto když jsem se dozvěděl týmy které jsou s námi v tabulce zimní ligy, zhrozil jsem se a hned napíšu proč.

Když jsem převzal kluky, musel z nich udělat nový tým, čast kluků z minulé sezóny odešla do mladšího dorostu a nová čast přišla z mladších žáků. Když se podíváme na předchozí výsledky kluků, tak to nebyla žádná sláva a kluci z toho sami neměli radost. další problém byl, že kluci začínali zapasy vždy velmi dobře,ale jakmile inkasovali první, druhý gól, přestali hrát.

Po čtyřech měsících práce, jsme někde v polovině. To znamená, kluci tvoří jeden tým, hrají všichni a hrají celý zápas, tzn, že do konce a to i když prohrávají, se snaží hrát - což na začátku nebylo. Je tu již zmiňovaná zimní liga a ja se zhrozil proto, protože, jsem chtěl teď klukům naordinovat nějaké zápasy, kde si budou moci zvednout sebevědomí, tzn, zápasy, u kterých si budu jistý, že vyhrají ( k tomu aby se parta stmelila, jsou takové zápasy velmi důležité) a hhed na to jeden zapas, kde si uvědomí, že musí na sobě ještě makat. No a naopak jsme dostali týmy z prvních míst tabulky. 

Abych se vrátil k té zimní lize, musím pochválit celý tým a to za nasazení a přístupu ke hře. Odehráli jsme již v pořadí druhý zapas. 

Sobota 26. 11. 2016 12:00

Branky: 9. Plicka Štěpán, 22. Martínek Patrik, 25. Škoda Michal, 41. Martínek Patrik, 45. Martínek Patrik, 55. Martínek Patrik - 31. Hampl Ondřej, 50. Matouschek Dominik

Rozhodčí: Toráč Martin - Mareš Kryštof, Kušpál Miroslav. 

Zde jsme měli k ruce dva hráče z ročníku 2002, momentálně působící v ml.dorostu. Tito dva hráči absolutně nezapadli do týmové hry a snažili se hrát sami na sebe a to se mi vůbec nelíbilo, naopak hráči st.žáků hráli týmově a až do konce utkání a i když jsme prohrávali, nevzdali to a hráli až do uplného konce. Výsledek byl nakonec stejný jako v krajské soutěži, s tím že poprvé jsme prohráli 6 : 1 a teď 6 : 2. Tady určitě patří pochvala za nasazení a výdrž.

Neděle 11. 12. 2016 11:00

Branky: 58. Heller Dominik - 6. Cermánek Ondřej, 10. Skála Aleš, 28. Cermánek Ondřej, 40. Melen Martin, 56. Melen Martin

Rozhodčí: Topinka Josef - Doležal Marek, Linhart Roman. 

 

První zápas v krajské soutěži dopadl o hodně hůř a to prohrou 11 : 2. Včera jsme nastoupili s jedním hráčem na střídaání a i tomu se ještě před zápasem udělalo špatně a tak jsem ho poslal domů. Omluven byl Hampl a hráči jako Šanda a Klaška nekomunikují. Je tu otázka proč jsem si nevzal hráče z ml.dorostu - ročník 2002. K tomu řeknu jen jediné a co nám to dá ??? Pracuji s týmem, který by se měl ještě něco naučit a kluci by měli hrát. Bohužel počasí nám včera nepřálo, ještě než jsme začali hrát, udělalo se L.Primáskovi špatně a tak se musel jít převléknout, to se samožřejmě nelíbilo rozhodčímu a ani soupeři. No a kapkou bylo, když se mne rozhočí zeptal na pravidla a jak že se to hraje v případě remízy, no a když jsem mu odpověděl, že sám nevím a že by toto měli vědět rozhodčí, stal jsem se problémem číslo jedna celé Krupky.

No nic, měli jsme několi šancí a konečný výsledek mohl být i lepší. Ke konci jsme hráli bez dalšího hráče, kterého rozhodčí vykázal na lavičku za průpovídky a po té ho již nepustil zpět do hry, ale červená to nebyla, prý to mám brát sportovně. Chlapci moji, nevynechali ani jeden souboj a hráli až do konce ačkoliv byl silný vítr a občas i hustě pršelo. Tady bych ještě dodal, hráli jsme bez střídačky a soupeř se strašně divil proč si děláme přestávku a jdeme na čaj - k tomu nemám co dodat....... každopádně poslední zápas prohra 11 : 2 a teď 5 : 1, takže určitý posun tu je a já říkám, že vždy na tom špatném, je něco dobrého.Pochvala za nasazení, hráli jste až do konce, jen ty průpovídky musíme nechat !!!

Jak s oblibou píšu - Chlapci moji........

Děkuji za podzim, ještě to není to pravé ořechové, ale spolu jim to ještě všem ukážem, zimní příprava bude náročná, ale výživná a na jaře bude líp !!!!

Všem vám a vašim rodičům přeji příjemné prožití svátků vánočních, dávejte na sebe pozor a nezlobte Ježíška jinak dostanete, však vy víte co.......................

Tr.Sláma

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

V nejbližší době nejsou plánována žádná další utkání.

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy