Vstup do jarní části soutěže se vydařil

                                        TJ KRUPKA : FK SLAVOJ ŽATEC

                                                    3     :      1(2:0)

STŘELCI GÓLŮ: 5" a 85" VALENTA, 18" BIKÁR - 64" MERDA

SESTAVY.

KRUPKA:   PROKEŠ - CHRISTOV, BAČKOVSKÝ(87"ŠTĚRBA), HRICÁK, BIČÁK - AL-ERAIDI(78"FOUSEK), BIKÁR(81"TROJAN M.), HELÍSEK, SUSKE - VALENTA, RILKE(90"GOLDBACH).

DO HRY DÁLE PŘIPRAVEN: TROJAN J., LOOS.  

ŽATEC: HANUS - SÝS, BEŠÍK, KLINEC F.(27"HYNEK/71"HYNEK T.),KLINEC P. - MERDA, ZELINKA, HASSMAN, ZIMOLA - SMÉKAL, HANKÓCI.

DO HRY DÁLE PŘIPRAVEN: BIZIK, ŠMEJC, BOUČEK.

       Utkání začalo velmi opatrně. Ale už v páté minutě po rychlém autovém vhazování šikovně prošel mezi dvěma hráči soupeře Al-Eraidi, míč pak prohodil Valentovi, který se hbitě prosmýkl mezi  obránci hostujícího Žatce a nekompromisně ozevřel skóre tohoto utkání. Po vstřelení vedoucího gólu jsme se uklidnili a byli mírně lepším týmem. V 18. minutě zahrával velmi dobře standartku z levé strany Rilke a na zadní tyči dobře postavený Bikár neměl velké potíže míč podruhé uklidit za záda v Krupce známého brankáře Hanuse. Po Bikárově vysunutí Suskeho trefil břevno soupeřovi branky Rilke. Kdo si v tuto chvíli myslel, že je o výsledku utkání rozhodnuto se šeredně mýlil. Žatec má velmi kvalitně poskládaný tým a nepřijel do Krupky prohrát. Ve druhém poločasu se hostující tým hnal za změnou skóre. Zejména od 55. minuty do 70. minuty nás hosté přehrávali. Varováním pro nás byla jasná šance Zimoly, když pádem pod jeho nohy se vyznamenal brankář Prokeš. Ten však po chvilce nedokázal zabránit střele Merdy z hranice šestnáctky.  Vstřelená branka byla pro Žatec povoleným dopingem. Ještě více se hnal za vyrovnáním. Vysvobozením pro nás pak byl únik po pravé straně Suskeho, ten míč krásně předložil Valentovi a ten svým druhým gólem rozhodl o našem vítězství. Vítězství je dobrým vstupem do jarní části krajského přeboru. Žatec byl dobrým soupeřem a patří určitě v tabulce výše.              

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

V nejbližší době nejsou plánována žádná další utkání.

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy