TJ Krupka - SK Brná = 3 : 3 ( 0 : 1 )

Branky : 75 "Bikár, 86" a 89" Rilke - 6" Gajdorsky, 50" Satran, 87" Nasko Sestava TJ Krupka : Trojan J. – Bičák, Helísek, Christov, Caitaml – Al Eraidi – Suske, Bikár, Trojan M. – Rilke, Valenta Dom. ( střídali : Fousek, Loos, Štěrba, Zacharda, Luň

Hosté od začátku utkání jasně naznačili, že do Krupky přijeli hrát ze zabezpečené obrany, kterou řídil exligista Tomáš Heřman a s jedním útočníkem v útoku , kterým byl Gibala. Naši hráči měli od začátku utkání mnohem častěji míč na svých kopačkách, ale přihrávky většinou směřovali buď do strany, nebo dokonce zpět do obrany, takže soupeř neměl moc práce. Naopak už v 6 minutě se po hrubce domácího brankáře Trojana dostal do vedení. Celý první poločas hráči Krupky kombinovali, ale gólový efekt to nepřineslo.

 Do druhého poločasu, šli domácí hráči s jasným cílem, zlepšit herní obraz a produktivitu, ale opět se to nedařilo. Hráči často kazili jednoduché přihrávky a ve střelbě na branku byli nepřesní. Až posledních dvacet minut utkání bylo na góly zajímavé. Naši hráči zatlačili Brnou před jejich velké vápno a měli několik vyložených šancí, ale proměnili bohužel každou čtvrtou a soupeř nás z brejkové situace ještě jednou potrestal a utkání nakonec skončilo remízou.

Hodnocení utkání pohledem trenéra Martina Vrtišky.

Naši hráči k utkání přistoupili velmi laxně,nechodili jsme do osobních soubojů, což je pro mě nepřijatelné. Sice jsme měli skoro celé utkání pod kontrolou, snažili jsme se o naší kombinační hru, ale naše přihrávky byli  alibistické, protože směřovali spíše do stran, či dokonce zpět do obrany. Neviděl jsem tam žádnou kolmou přihrávku na naše dva útočníky. Až posledních dvacet minut mě z naší strany uspokojilo. Začali jsme si rychleji přihrávat, hra začala být rychlejší, přesnější a díky tomu přišli i naše branky. V těchto dvaceti minutách jsme si vytvořili spoustu vyložených šancí, ale buď jsme byli v zakončení nepřesní, nebo jsme se s míčem snažili dojít, až do malého vápna.

S přístupem některých hráčů jsem byl velmi nespokojen a budu si muset s nimi velmi vážně promluvit, protože není normální, že před utkáním společně s kolegou Kučerou k hráčům mluvíme, říkáme jim jakou hru po nic chceme, kde se má každý hráč v určité situaci pohybovat , kde mají být při standardních situacích a oni to pak neplní . Jde o pořád o stejné hráče, ale jména vám samozřejmě neřeknu. 

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy