St.přípravka - TJ Krupka : FK Novosedlice 20 : 3 ( 6 : 1 )

St.přípravka - TJ Krupka : FK Novosedlice 20 : 3 ( 6 : 1)

Sestava: Šperl, Tvrzník - Vildner, Vlk - Vaňková - Šipovič M.

Kraus, Berky, Špatný

Góly - asistence: 5 + 2 Šipovič M., 5 + 3 Vildner J., 4 + 1 Berky M., 3 + 3 Vaňková M., 2 + 3 Vlk M., 1 + 1 Špatný J,

Je to již druhý zápas jarní sezóny, u toho prvního jsem bohužel z pracovních důvodů nebyl, ale i tak kluci vyhráli nad TJ Proboštov 8 : 4. Včerejší utkání, bylo tak trochu jiné. Hrálo se proti poslednímu a tak výhra by měla být jistá. Na toto utkání jsme nechali doma našeho nejlepšího hráče, tak aby dostali prostor všichni hráči. A na toto jsem byl velmi zvědavý, jak toto dopadne.

První poločas, byl bez kombinace, bez chuťi a i když jsme první poločas vyhráli 6 : 1, bylo to od hráčů takové vlažné až na posledních deset minut, kdy začali kluci více hrát fotbal. O přestávce, jsem říkal klukům, že málo kombinují, hrají na malém prostoru a tím se nedostávají do zakončení. No kluci si to vzali k srdci a druhý poločas byl úplně o něčem jiném, hrálo se na dva na tři doteky, kluci na sebe mluvili a hlavně si nahrávali a to se mi moc líbilo. Neni důležité kdo dal gól, daleko více se mi líbila souhra všech dohromady a tady musím dát pochvalu všem. Je vidět, že jsme jedna parta, jeden tým a to je vždy základ proto, abychom předváděli hezký fotbal. Tento týden nás čeká Hvězda Trnovany a tak jsem zvědav jak dopadne toto.