St.přípravka TJ Hvězda Trnovany - TJ Krupka 2 : 4 ( 2 : 0 )

St.přípravka. TJ Hvězda Trnovany - TJ Krupka 2 : 4 ( 2 : 0 )

Sestava: Tvrzník, Vildner - Vlk, Ingardia, Šipovič - Vaňková ( Špatný, Kraus )

Góly: Ingardia 2x, Špatný a Vlk po jednom

Zápasy proti Hvězdě vnímám vždy se smíšenými pocity, stále jí přeji jen to nejlepší a ono po deseti letech na Hvězdě to ani jinak nejde. Jenže jsem teď již třetím rokem v Krupce, mám tu své hráče a musím říct, že na některé jsem si tolik zvykl, že mi budou určitě po sezóně chybět.

Bohužel nám onemocněl brankář ( K.Šperl) a druhého bohužel nemáme a tak jsme využili P.Tvrzníka ( 2006 ), který jeden čas chytal za mladší přípravku. A tady musím dát velkou pochvalu, když se to dozvěděl nic nenamítal a úkolu se zhostil velmi dobře. Někdy má své spící dny, ale tady ukázal, že ho fotbal baví.

První poločas byl odnás spíše v očekávání, co se bude dít a taky se dělo. Hvězda nás první poločas k ničemu nepustila, hrálo se ve vysokém tempu nahoru a dolu. Na hráčích Hvězdy bylo vidět, že nás chtějí porazit a tak jezdili jak se říká po zadku a nutno dodat, že se jim první poločas velmi povedl a tak v poločase vedli 2 : 0.

Tyto zápasy osobně velmi prožívám, ale tentokrát, nevím proč jsem byl klidný a věřil jsem našim klukům. O přestávce jsem vytknul pouze útočníkům, že stojí a nehrají, tak jak by měli hrát. Klukům jsem řekl, že mají na to, to otočit a rodičům jsem řekl, že druhý poločas bude náš - a taky se tak stalo. Nutně jsme potřebovali vyrovnat a tak jak říkám vždy s oblibou, když dáte gól, soupeř se oklepe, když dáte druhý, soupeř znejistí a když tam dáte další, soupeř začne chybovat a tak se taky stalo. I když, tak jednoduchý to zase nebylo, Hvězda se nechtěla dát jen tak a z protiútoků hrozila.

U nás rozhodla souhra hráčů a pokud bude někdo namítat, že máme jednoho dobrého hráče ( Ingardia A.), ihned ho vyvedu z omylu. Máme jeden tým a ten začíná u brankáře a i když jsme měli náhradníka, který vůbec nechytá, zhostil se tohoto ůkolu velmi dobře. Pak tu máme obranu a ten kdo zná hráče, ví, že P.Vildnerů toho moc nenaběhá, ale tentokrát ze sebe vydal vše a hrál velmi dobře, to samé u M.Vlka, u nás nový hráč a zapracoval se velmi dobře s Pepou odehráli velmi pěkný zápas. Dále je tu již zmiňovaný A.Ingardia ( 2005), s tímto hráčem se mohu bavit o hře jako s nikým jiným a samozřejmě mu mohu dávat úkoly, které opravdu plní. Nesmí hrát sám na sebe, musí přihrávat a toto do puntíku plnil. Na dva góly přihrál a dva dal. A pak tu jsou další hráči, jako J.Špatný - miminko (2007) jeden gól dal a na jeden přihrál, asi nejmaldší hráč na hřišti a hrál velmi dobře. pak tu je M.Šípek, M.Vaňková a J.Kraus, všichni odehráli to co měli, někdo lépe, někdo hůře, ale hráli všichni a tím chci říci, kdyby tam byl A.Ingardia sám, těžko by to vše uhrál. Ano dal dva góly, na jeden mu přihrál náš nejmladší hráč ( J.Špatný) a na druhý dal dal z proti útoku a na dva nahrál, na jeden nahrál našemu nejmladšímu hráči (J.Špatný) a druhý padl z rohu, kdy velmi dobře zakončil M.Vlk. Takže, to opravdu není jen a jen o jednom hráči, na hřišti je nás pět.

Druhý poločas jsme začali hrát jako jeden tým, více jsme začali kombinovat a to asi rozhodlo.