Rozhovor trenéra A týmu Martina Vrtišky v Teplickém deníku.

Jaká byla zimní příprava Krupky? Byla v něčem odlišná, než je typické?

 

Zimní přípravu jsme odstartovali 10.1.2017, trénovali jsme třikrát v týdnu a odehráli pět přípravných utkání. Co se týče náplně tak příprava byla podobná té minulé, jsem zastáncem, aby se hráči na svůj herní i kondiční výkon připravovali v maximální možné míře na hrací ploše, specifickým způsobem, tedy s míčem.

 

 

Jak jste připraveni na start jara, máte s něčím problém?

 

Věřím, že na začátek budeme dobře připraveni, i když tréninková morálka u některých hráčů nebyla zrovna příkladná, ale to mě ani už moc nepřekvapuje, protože se jedná pořád o stejné hráče, ale jmenovat je nebudu. Je třeba, aby si hráči uvědomili, že i v krajském přeboru musí na sobě pracovat a chodit trénovat.

 

 

Proběhly v kádru nějaké změny, přišli posily?

 

Ke změnám došlo, odešel Zikmund do Srbic, Al Eraidi a Miroslav Trojan  se rozhodli jít hrát nižší soutěž do Německa, naopak přichází z Litoměřicka brankář Tomáš Slanina, protože Martin Prokeš má zdravotní problémy, takže jsme museli na tuto nepříjemnou zprávu reagovat, ale já pevně věřím, že se Martin dá brzy dohromady a uvidíme ho opět v naší brance.

 

 

V přípravě jste porazili vysoko divizní Štětí – naznačuje to, že půjdete rázně za postupem, nebo to byla shoda náhod?

 

To je pravda, sice jsme ihned na začátku utkání udělali v obraně hrubou chybu a soupeř nás potrestal vstřelenou brankou, ale pak jsme byli hodně aktivní a nebezpeční. Dobře jsme kombinovali, dalo se na naší hru koukat. Ale výsledek bych nějak nepřeceňoval, přijdou těžší zápasy. Zda jdeme za postupem ?  Máme před sebou celou jarní část, takže je předčasné o něčem takovém hovořit.

 

 

Jak to s případným postupem aktuálně vypadá – resp. je to váš cíl?

 

Chtěl bych v jarní části sezony dávat šanci i našim dorostencům, ale naším cílem je hrát co nejlepší fotbal a zlepšovat se individuálně a týmově. A pokud budeme hrát nejlepší fotbal, tak se snažit být samozřejmě nejlepší v přeboru.

 

Jaký je aktuální zdravotní stav hráčů, kteří patří do základu?

 

Jak jsem již zmínil v druhé otázce, spíše než zdravotní komplikace mají někteří hráči problém v hlavě s tím, že se jim nechce tvrdě pracovat- trénovat a myslí si, že to opět půjde samo, což se pletou. Některé výmluvy či omluvenky z tréninku mě skutečně pobaví …….

Ale jinak jsme měli pouze drobné svalové zranění, ale nejsou to věci, které by nás měli nějak limitovat do sezony. Myslím si, že je to otázka týdne, kdy budeme kompletní.

 

 

 

 Hned první zápas hrajete s Proboštovem, jaký to na úvod bude pro vás soupeř?

Těžký, já stále považuji Proboštov za velmi kvalitní tým i když tomu jeho postavení v tabulce zatím neodpovídá. Utkání s tímto soupeřem bylo vždy velmi těžké a bojovné, vždy se hrálo velmi tvrdě, bylo tam hodně osobních soubojů. Čekám, že to bude opět hodně podobné, ale jsme stoprocentně připraveni, abychom to zvládli.

 

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

V nejbližší době nejsou plánována žádná další utkání.

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy