Rok se s rokem sešel a je tu bilance minulého roku či uplynulé první půle sezóny 2017/2018

 

Rok se s rokem sešel a je tu bilance minulého roku či uplynulé první půle sezóny 2017/2018

Po roční pauze  kdy jsem měl tým z roníků 2002/3 a fotbalově to nebylo to pravé ořechové, tu je tým z ročníků 2003/4. kteří fotbal umí a dokáží ho i prodat. ( viz 1.místo v tabulce po podzimní části, prozatím 1.místo v zimní lize, 3.místo v turnaji starších žáků v Litvínově - další turnaje nás ještě čekají)

Pocit je to hezký, nicméně musím dodat, že to není ještě ono, ano jsme první,ale hra není ještě 100%. Chybí mi více společné hry, chci aby hráči zastupovali jeden druhého, věřili si, byli jeden na druhého hrdý - prostě jedná velká parta, potom dokážeme i nemožné.....

V minulosti jsem měl hráče jako třeba ročník 1999/98, 1999/00, 2000/2001, v Krupce to byl ročník 2004/05 a u těchto týmů jsem si byl jist duchem týmu, kde opravdu hrál jeden za všechny a všichni za jednoho. Hrál se kombinační fotbal, kdy je úplně jedno kdo dá gól, kdo hraje, důležité bylo, že jsme si věřili a už jen pohled na samotnou hru byla nádhera. Pamatuji si, kdy místo na dospělý A družtvo, chodili fanoušci koukat na ročník 1999/98, měli jsme i 150 lidí navštěvu, což na okresní soutěž je super.

Nás čeká ještě hodně práce aby jsme mohli říct kluci díky, super sezóna. Ale na druhou stranu to není nic nemožného, vše se bude odvíjet od zimní přípravy a ta bude letos těžší než kdy jindy. Pokud chceme opravdu ukázat, že jsme nejlepší a chceme si první místo udržet do konce sezóny ( tady podotýkám, že by to byl v Krupce historický úspěch !!), musíme začít makat už od začátku zimní přípravy na 100%, každý trénink, který budeš chybět bude znát v soutěži. Zimní příprava bude pro vás připravena do posledního puntíku i s víkendovým soustředěním a to bude jako dárek pro vás od vedení TJ Krupka za skvělou reprezentaci klubu a od vás naopak očekávám  100% účast na trénincích a 100% spolupráci při trénincích.

Nic pánové, užijte si na plno ještě zbytek volna.......a

Děkujeme za podzimní část a do Nového roku vám přejeme hodně štěstí, hlavně zdraví a mnoho úspěchů jak ve škole, tak i na hřišti.....

Trenéři Sláma M. a Bokoč J.

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

V nejbližší době nejsou plánována žádná další utkání.

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy