První halový turnaj zimní ligy mladších žáků

V první ze tří turnajů zimní ligy starších žáků pořádaných krajským fotbalovým svazem jsme skončili na druhém místě.

Turnaj se i přes počáteční problémy na straně pořadatele začal jen s lehkým zpozděním prvním zápasem našeho týmu proti TJ Chlumec. Turnaj se hraje na dvě skupiny (dopolední a odpolední). My jsme hráli dopolední skupiny proti mužstvům:

TJ Chlumec, Mostecký FK, SK Sokol Brozany a FK Slavoj Žatec.

První zápas hraný na 15 minut proti TJ Chlumec jsme vyhráli 1:0. Branku vstřelil Daniel Bokoč po přihrávce Davida Šandy.

Druhý zápas po 30 minutové pauze proti Žatci jsme vyhráli 3:1, kdy výhru zajistil hattrickem Alex Ingardia.

Třetí zápas proti Mostu jsme vyhráli 4:1, branky 2x Ingardia, Koula, Veselý. Zejména branky Honzy Kouly který po rozehrávce rohu z první propálil vše co mu stálo v cestě a zrovna tak střela Davida Veselého jako přes "kopírák".

Poslední čtvrtý zápas proti Brozanům byl festival neproměněných šancí. Bohužel se nám v tomto zápase nedařilo úspěšně zakončit a snad kdybychom hráli do večera, branku nedáme...To soupeř dvakrát utekl a 100% skóroval. Zápas jsme prohráli 0:2 a skončili v tabulce skupiny A v turnaji s 9 body a nejlepším skóre 8:3 na druhém místě, za Brozany s 10 body.

Je potřeba říci, že na rozdíl od ostatních mužstev které měli k základnímu rozestavení 4+1 maximálně 4 hráče na střídání, jsme točili všech dostupných 15 hráčů, tedy včetně těch kteří nemají plnou zápasovou vytíženost.