První a poslední zápas před prvním mistrovským utkáním

Zápas v sobotu s Děčínem, cestou na soustředění, se nakonec z důvodu informačního šumu nehrál a tak generálka proběhla až ve čtvrtek 20.8.15 v České Lípě proti místnímu Arsenalu.

Protože se jednalo o přípravný zápas a pro většinu hráčů první zápas na větším hřišti než byli zvyklý z přípravky, nemůžeme hodnotit zápas podle konečného výsledku. Sestava byla v rámci možností slepená včetně tří hráčů přípravky. Ani kompletní základní sestava 7+1 se nesestávala z ročníků 2003+2004.

Brankář: Koval (2003)

Obrana: Hrbek (2004), Koula (2004), Lukeš (2004)

Záloha: Olexa (2004), Antoš (2004), Bokoč (2004)

Útok: Vildner (2005)

Na střídání: Tvrzník (2006), Špatný (2006)

Trenéři: Bokoč, Olexa, Vildner (trenér brankářů)

Nastupovali jsme s velkým očekáváním, nadšením ale i pokorou...přeci jenom většina kluků měla jen slabé zkušenosti z většího hřiště (zápasy výběru okresu nebo turnaj v Itálii). Kluci jsou v každodenním dvoufázovém tréninku tak jsme byli zvědavý jak to při nedostatku hráčů zvládnou fyzicky. Mile nás překvapili! Až do 28 minuty drželi bezbrankový stav. Poločas 1:0 pro domácí. Druhý poločas začal brankou v zápětí ve 32 minutě,ale kluci zbraně nesložili!!! Až do 50.minuty fyzičkou drželi krok. V posledních minutách zápasu nás soupeř rozebral a dorazil dalšími čtyřmi brankami. Konečný stav 6:0 pro domácí.

Jako test před prvním sobotním mistrovským utkáním tento zápas mnohé naznačil či ukázal.

Za předvedený výkon se kluci rozhodně nemusi stydět, soupeř hrál s kompletním ročníkem 2003 a měl dvě kompletní sedmičky na střídání.