Prohra s dobře hrajícím soupeřem. FK Litoměříce - TJ Krupka = 5 : 2 ( 4 : 0 ).

Branky : TJ Krupka  = 46 min.  - Valenta Dominik , 80 min. – Rilke z penalty

Sestava TJ Krupka : Prokeš  ( 46"Trojan J. ) –  Bičák , Bačkovský ( 46"Loos ) , Hricák, Fousek ( Zeman )  –  Helísek - Suske , Al Eraidi ( 20"Christov ), Caitaml  ( 60"Goldbach ) – Rilke  , Valenta Dominik

Hodnocení trenéra týmu Martina Vrtišky:

Přátelské utkání s Litoměřicemi se hrálo na umělé trávě v Lovosicích.  Soupeř z Litoměřic nastoupil v kompletní sestavě, zachytil začátek utkání a náš tým dostal pod značný tlak. Asi po 10-ti minutách se hra vyrovnala a první šanci měl náš Rilke, ale trefil pouze tyč. Litoměřice hráli pěkný fotbal, plný pohybu, krátkých přihrávek, které měli oči. Z toho začali pramenit šance našeho soupeře, sice první branku nám vstřelil hráč Litoměřic, který byl v pětimetrovém ofsajdu, ale nutno uznat, že další branky soupeře padly po krásných akcích.  V poločase jsme si pár věcí vyříkali a bylo to znát. Od úvodu druhého poločasu jsme byli aktivnějším týmem a vytvořili jsme si i dost brankových příležitostí a hned tu první proměnil Dominik Valenta. Další branky mohl přidat jak Dominik tak i Emil Rilke, který měl tři 100% - ní šance, ale bohužel jsme tentokrát měli v zakončení smůlu. V 80 – té minutě jsme kopali penaltu za faul na Valentu, kterou Rilke s přehledem proměnil. O osm minut později šel sám na brankáře Litoměřic náš Rilke, ale trefil pouze tyč. A z následné akce soupeř upravil skóre utkání na konečných 5 : 2.

Musím uznat sílu a kvalitu soupeře, který hrál opravdu krásný, rychlý kombinační fotbal. Utkání nám otevřelo oči, ukázalo nám co musíme ještě zlepšit a na čem zapracovat  a proto jsem velmi rád, že jsme utkání s Litoměřicemi sehráli.