Příprava v Souši skončila remízou.

TJ Baník Souš - TJ Krupka = 5 : 5 ( 2 : 4 )

Branky TJ Krupka: 22", 36", 38", 74" Valenta Dominik , 35" Fousek

Sestava TJ Krupka : Prokeš  ( 46"Trojan J. ) –  Bičák ( 55" Christov ) , Hricák, Fousek, Štěrba ( 55" Loos ) –  Helísek - Zacharda , Al Eraidi, Caitaml  ( 55"Luňák ) – Trojan M. ( 55"Goldbach ), Valenta Dominik 

 

 Domácí se od začátku utkání prezentovali rychlou kombinační hrou, kterou řídil z pozice stopera exligista Johana. Hráči Krupky trošku zaspali začátek utkání a po chybě v obraně inkasovali. Následně došlo na hřišti k obratu, Krupka začala hrát aktivně a otočila skóre utkání ve svůj prospěch.  Hráči Krupky začali velmi dobře organizovaně napadat hráče Souše, kteří díky tomu už neměli tolik času na klidnou rozehrávku, dopouštěli se chybných přihrávek a toho využil hlavně Dominik Valenta, který vstřelil čtyři branky. Krupka hrála pěkný kombinační fotbal i po přestávce kdy dostali v sestavě Krupky šanci dorostenci Loos, Luňák a Goldbach, ale hra Krupky se nezměnila a hráči hráli aktivně až do konce utkání, které nakonec skončilo asi spravedlivou remízou.

Hodnocení  týmu v tomto utkání:  Martin Vrtiška - trenér týmu.

Měl jsem z utkání obavy, protože náš tým nebyl kompletní. Pro zranění chyběl  Bačkovský s Bikárem a s chřipkou nám ulehl jak Rilke tak i Suske. Ale náš tým ukázal sílu i bez zmíněných hráčů a odehrál výborné utkání. Sice nám nevyšel úvod, kdy došlo k nedorozumění mezi našim stoperem a brankářem, ale jsem rád, že nás to  nepoznamenalo a rychle jsme se do utkání vrátili a skóre otočili. Dnes naše hra nepostrádala skoro nic, co jsme od hráčů před utkáním požadovali tak dnes splnili, byli jsme hodně aktivní, byla tam ochota podstupovat tvrdé osobní souboje a velmi slušná kombinační hra. Chtěli jsme v určitých momentech vysoko napadat, což se nám dařilo, soupeř díky tomu často chyboval v rozehrávce a Dominik Valenta to trestal brankami. Na utkání mě mrzí snad jenom to, že jsme obdrželi pět branek, z toho tři byli absolutně zbytečné, ale bylo to tím, že se naši hráči i obtížné obrané situace snažili řešit fotbalově a z toho pramenili naše chyby, některé situace budou muset řešit jednodušeji. Ale jinak dnes musím všechny naše hráče pochválit za přístup a předvedenou hru. S naší kombinační hrou se dobře vyrovnali i naši dorostenci, kteří se dostali v druhém poločase do hry.  Dorostenci mě svým přístupem a předvedeným výkonem dokázali, že si příležitosti váží a já jsem zato rád, protože s kolegou Kučerou chceme dávat v A- mužstvu šanci našim dorostencům poměrně často.

           
Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

V nejbližší době nejsou plánována žádná další utkání.

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy