Nedělní turnaj pro ročník 2006 a ml. sice bez nás, ale za to s novými týmy

V neděli 19.2.2017 pořádá TJ Krupka další z řady halových turnajů a tentokrát pro ročník 2006 a ml.. Bohužel u nás v klubu je tato kategorie zastoupena jen pár hráči a tak Krupku zřejmě nebude nikdo zastupovat, ale stát se může cokoliv. Na turnaj je přihlášeno celkem 10.družstev a tentokrát máme zase nové kluby, které projevili zájem zahrát si na našem turnaji. Potěšující, je že se po roce u nás ukáže tým TJ Řepín a nově kluby jako Slovan Velvary, Spartak Lubenec, po dlouhé době se tu ukáže i FK Litoměřice a FK Bílina. Stabilním a již dlouhá léta k nám jezdící je Heidenauer SW, no a k nim samozřejmě patří týmy jako TJ Sokol Košťany, který nevynechají ani jeden námi pořádaný turnaj a k nim  patří Mostecký FK, Vlci Vaňov, a FK ČL Neštěmice.

Turnaj to bude určitě našlápnutý a jistě se bude moc na co koukat.

První zápas je naplánovám na 8.15.hod. a ukončení turnaje je naplánováno na 14.50.hod. Ceny byli dnes všechny objednány a myslím si, že se mají kluci na co těšit. Hrajeme o první až desáté místo, kdy první tři týmy dostanou poháry, diplomy a celý tým medaile, k tomu i nějaká sladkost. Dále hrajeme o nejlepšího střelce, hráče a brankáře a pro kluky bude připraven diplom, věcná cena o Fa NIKE a jiné. No a ještě hrajeme o nejlepšího hráče družstva a tady jsou také připravené ceny.

Takže shrnutí:

Hrajeme ve dvou skupinách, každý s každým a po té je semifinále a finále.

Skupina "A"

FK Litoměřice, TJ Sokol Košťany, Mostecký FK, Spartak Lubenec , Slovan Velvary

Skupina "B"

Vlci Vaňov, FK Bílina, FK ČL Neštěmice, Heidenauer SW, TJ Řepín

 

Turnaj je samozřejmě ozvučen a mezi jednotlivými zápasy je přestávka vyplněna hudební produkcí, přijďte podpořit naše malé hráče ať už jsou odkudkoliv a udělějme jim skvělou atmosféru.

Takže, neděle 19.2.2017 od 8.15.hod.

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy