Mladší žáci porazili 7:3 doposud neporaženou Roudnici !!!

Roudnice si už koledovala minulý týden při pohárovém utkání, když nás porazila jen díky našim neproměněným šancím.

I když jsme měli početnou marodku (Bokoč,Lukeš,Veselý,Horváth,Hejna,Saifert) tak za pomoci kluků ze starších žáků jsme postavili tým "12-ti statečných". Roudnice věrná své ofenzivní hře (před tímto zápasem skóre 153:29) nám sice ve 4.minutě vstřelila první branku,ale to klukům vůbec neuškodilo. Hráli to nejlepší co uměli a dodržovali stanovenou taktiku. Obratem v 6. minutě vyrovnali a do poločasu se soupeřem přetahovali o poločasový výsledek 5:3. Kluci byli přemotivovaný a do druhého poločasu vlétli jako tornádo. V druhém poločase jsme přidali další dvě branky a zápas jsme ukončili konečným výsledkem 7:3. Nechci zde žádného jednotlivce hodnotit, protože i sebelepší jedinec sám nic nezmůže a utkání nevyhraje. Jedině týmová hra kterou kluci včera předvedli vede k úspěchu!  Mě jako trenéra těší "odpověď" na negativní názory roudnických fanoušků jako např. "Krupka? co je to za prdel světa?". Asi se v té Krupce nedělá fotbal až tak na špatné úrovni.......

Závěrem lze snad jen říct, že před zápasem plní optimismu roudničtí trenéři odcházeli jako opaření a bohužel někteří roudničtí hráči i obrečeli. Všichni si mysleli, že tuto soutěž proletí celou bez ztráty květinky a tento sen včera v Krupce skončil!

Od včera jsem klukům zakázal se ptát na jakém místě soupeř je. Jak je vidět, umí hrát proti každému a výhrou nad bezkonkureční Roudnicí to potvrzuje. Bohužel zrovna tak umí prohrát s posledním. Ale ani ten poslední tým není špatný a výhra se musí vybojovat zrovna tak.

Sestava: Desenský - Hrbek,Antoš,Koula,Koval,Ferko - Ingardia,Zima,Bunda,Heller - Šanda,Primásek

Branky: Heller 2x, Ingardia 2x, Bunda, Šanda, Zima

Trenér: Bokoč

P.S. díky předsedovi Karlu Roučkovi a sponzorovi firmě Durotherm za dodání nových dresů které nám hned v prvním zápase přinesly štěstí!