Minulou neděli proběhl poslední halový turnaj pořádaný TJ Krupka

Minulou neděli proběhl poslední halový turnaj pořádaný TJ Krupka

Minulou neděli jsme mohli vidět poslední halový turnaj pořádaný TJ Krupka a to pro starší přípravky. Na turnaj přijelo deset týmů a tak bylo na co koukat. Naše starší přípravky po dvou úspěšných turnajích šla do tohoto turnaje bez svého nejlepšího útočníka, kterého jsme na základě svých kvalit, od ledna posunuli do kategorie mladších žáků. A tak to pro nás byla zkouška, jak dopadneme bez nelepšího střelce týmu. Naopak jsme v Lednu dá se říci posílily a to dvěma příchozími hráči z TJ Soběchleby.

Výsledky TJ Krupka:

TJ Krupka – Sokol Brozany 0 : 1 ( bohužel, za celý zápas jedna jediná střela na bránu a rovnou brankáři do ruky)

TJ Krupka – FK Ústí n/L  2 : 2 ( remíza s vítězem turnaje se cenní, kluci hráli tak jak měli )

TJ Krupka – FK Bílina      0 : 1 ( no co dodat k tomuto zápasu, šancí jsme měli hodně, tak jako soupeř. Jenže mi měli v bráně K.Šperla a ten ukázal své kvality. Ještě 14.sekund do konce byl stav nerozhodný,po té  soupeř rozehrál od brankáře tím, že přehodil půlku a rozhodčí by měl správně pískat, jenže nepískl a skončilo to faulem našeho brankáře na jejich útočníka, kdy Karel pouze nechtěl dostat gól a šel po míči, bohužel se u toho ještě zranil a rozhodčí nakonec pískl penaltu proti nám.)

TJ Krupka – Junior Chomutov 0 : 2 ( po celou dobu, velmi pěkný zápas. Bohužel bez šikovného útočníka jsme neškodní. Pokud nedáme ze stoprocentních šancí gól, nemůžeme vyhrát.)

TJ Krupka – Spartak Boletice  3 : 0 ( zápas o umístění se nám povedl, jenže to jsme hráli opravdu s posledním týmem turnaje a tady to byla pro nás povinnost.

Výsledky naší tabulky:

09.00: FK Bílina – FC Chomutov                         0 : 5            

10.00: Sokol Brozany – FK Bílina                         4 : 1

10.30: FC Chomutov – FK Ústí n/L                     1 : 4 

11.30: Sokol Brozany – FC Chomutov                 1 : 3

12.00: FK Ústí n/L – FK Bílina                             3 : 2

13.00: Sokol Brozany – FK Ústí n/L                     0 : 2

 

Co k tomu dodat, z deseti týmů jsme skončili na devátém místě – skóre 5 : 6. Šli jsme do toho aby jsme věděli jak jsme na tom bez A.Ingardia a to už víme, žádná katastrofa to není, brankář a obrana je v pohodě, musíme více zapracovat na útoku, tak abychom stříleli góly o kterých fotbal je. Osobně jsem s turnajem  spokojen, turnaj mi ukázal, na čem s týmem zapracovat a do začátku jarní sezóny, by, jsme měli být připravený. Samozřejmě jsme si mohli vzít Alexe na výpomoc a byli by jsme určitě do třetího místa, ale potom by to bylo stále jen o tomto hráči a to nedělá tým týmem.

Trenér Sláma

Konečné umístění:

  1. FK Ústí n/L
  2. FK Baník Most
  3. Junior Chomutov
  4. FK ČL Neštěmice
  5. Sokol Brozany
  6. Vlci Vaňov
  7. FK Bílina
  8. TJ Sokol Košťany
  9. TJ Krupka
  10. Spartak Boletice
Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy