Hodnocení podzimní části sezóny

Kdyby mi někdo před sezónou řekl, že se budeme prát s nejlepšími týmy soutěže a přezimovat na šestém místě, asi bych ho považoval za blázna....

Vždyť jsme do sezóny vstupovali s úplně novým týmem, většina hráčů neměla žádnou zkušenost s velkým hřištěm. Z loňské sezóny nám zůstali jen 5 hráčů ročníku 2003 a další tři se připojili po delší herní pauze v průběhu sezóny. Takže herní soustředění v Chřibské jsme absolvovali výhradně s nováčky ročníku 2004. Prvním křestem byl přípravný zápas proti Arsenalu Česká Lípa, kde vůbec nešlo o výsledek, ale o první seznámení v zápase s velkým hřištěm. Vždyť všichni byli zvyklý běhat v malém hřišti rozměrů pro starší přípravku! To se také projevilo v manku herní přehledu (to se očekávalo) a fyzické kondici. Tu hráči nabírali až v průběhu podzimu. Na každém jednotlivci, který absolvoval dostatečnou porci tréninkových dávek, se projevoval progres v kondici. Naopak jakýkoliv výpadek byl vidět nejen na kondici, ale i na herním klidu. První zápasy hráči vydrželi max. 2/3 zápasu držet krok, poté co se zlepšovala fyzická kondice byli ke konci podzimní části schopni odehrát celý zápas. Celkem jsme měli mít k dispozici kádr 17 hráčů, což pro rozestavení 7+1 se zdá dostačující. Bohužel jak tři hráči v průběhu sezóny přišli, jiní tři pro změnu odešli. Proto jsme se někdy, když ještě někdo další omarodil nebo byl z jiného důvodu nepřítomen, museli obracet na výpomoc hráčů ročníku 2003 ze starších žáků anebo ze starší přípravky ročníku 2005, za což musím trenérům Dobošovi a Slámovi poděkovat za příkladnou spolupráci!

K jednotlivých zápasům se vyjadřovat nechci, ale kdybychom vyhráli i ve Štětí nebo v Duchcově a neztratili body v Neštěmicích a v Děčíně tak máme o 10 bodů více a přezimovali bychom na neuvěřitelném 3-4.místě!

Takto lze jen konstatovat, že jsme skončili podzimní část sezóny na krásném šestém místě, což je v rámci TJ Krupka tento podzim nejlepší místo mládežnického týmu v nejvyšší hrané soutěži!!!! 

Zároveň chci poděkovat trenérskému kolegovi Markovi Olexovi při vedení tréninků a zápasů, stejně tak Romanovi Vildnerovi za cenné rady brankářům.

Rodičům za pomoc nejen při dopravě na zápasy, ale hlavně za pomoc při organizaci domácích zápasů (stavění hřiště apod), zrovna tak za fanouškovskou podporu zejména na venkovních zápasech.

Trenér Bokoč

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy