Druhý přípravný zápas vítězný

Druhý přípravný zápas v neděli 28.2.16 proti týmu okresního přeboru TJ Chlumec jsme rozdílem třídy vyhráli 9:2.

Kluci si spravili chuť po nepovedeném utkání s Košťanami. Byla to jen chvilka a už jsme vedli o 3 branky. Do poločasu padly ještě 4 a tak po první půli jsme vedli 7:0. Bohužel tento výsledek kluky tak opojil, že si nechali dát 2 góly. Zbytek poločasu sice zabrali, ale soustředěnost už nenašli. Přemíra kliček a parádiček znamenala jen vyrovnání druhé půle na 2:2 a celkový výsledek 9:2. Jako pozitivum beru, že si kluci mohli vyzkoušet to, na co v krajském přeboru není tolik času. Zrovna tak toto vítězství zcela určitě zlepší i náladu v kabině a doufám, že toto vše bude mít dobrý vliv na další přípravný zápas tuto sobotu 5.3.16 od 10:30 proti dlouhodobému rivalu Hvězdě Trnovany.

Sestava: Koval-Lukeš,Koula,Bokoč,Šanda,Ingardia,Heller-Horváth,Bunda

Trenér: Bokoč