Doma jsme porazili kvalitního soupeře.

TJ Krupka : TJ Sokol Srbice  3 : 1(1 : 0)

Střelci gólu: Kolář 63." a 90.", Valenta Dom. 37." - Jelen 58."

SESTAVY.

KRUPKA:  Prokeš - Křívonoska(59."Al-Eraidi), Hrubý, Christov, Helísek - Zigmund(46."Kolář), Bikár, Pokorný, Suchý(86.Valenta Den.) - Valenta(88."Trojan), Rilke(81."Caitaml).

Do hry připraveni: Zacharda, Valeš.

SRBICE:  Beneš - Fišer(Partík), Bujnovský, Khaur, Jelen, Stibor, Beran, Egrt, Vrba(46."Orlt), Verbíř, Švábenský(46."Lipert).

Připraveni do hry: Vitner, Kordule, Divecký.

Rozhodčí: Mareš - Mareš, Matys.     delegát FAČR: Žilka.

Hodnocení utkání trenéra Martina Vrtišky:

 Výsledek 3 : 1 vypadá, že to byl jasný zápas, ale nebylo to tak. Soupeř hrál opravdu velmi dobře, výborně kombinoval a chvílemi nás i přehrával, to musím sportovně uznat.  Srbice se určitě budou pohybovat v tabulce hodně vysoko.

 Co se týče našeho týmu tak musím říct, že jsem spokojený s výsledkem. Nějaké věci, které jsme chtěli po hráčích, se snažili plnit. Chtěli jsme, aby naše hra byla přímočařejší, samozřejmě se to neobešlo bez nějakých chyb, ale to k tomu patří. Největší chybou bylo neproměnění pokutového kopu, což povzbudilo našeho sobotního soupeře a po chvíli Srbice srovnali na 1:1. Naši hráči byli chvilku zaskočeni, ale posledních 30 minut byla hra už v naší režii, ale při závarech jsme nedokázali dotlačit míč do branky,  pak se dvakrát prosadil náš Kolář a bylo rozhodnuto. Celkově musím naše hráče pochválit za výkon. Bojovali, dřeli a dali do toho maximum.Myslím, že takový fotbal se musel divákům líbit.

 

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

V nejbližší době nejsou plánována žádná další utkání.

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy