V prvním kole (celkově 16. kolo) jarní části krajského přeboru jsme hostili na našem hřišti s umělým povrchem soupeře z nedalekých Modlan. Toto místní teplické derby je vždy velmi sledovaným utkáním a i tentokrát si diváci do Krupky našli cestu  a to i přes skutečnost velmi brzkého březnového termínu. Náš soupeř má sestavu plnou mnoha známých hráčů z vyšších fotbalových soutěží. Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané, hrálo se opatrně a bez velkých střeleckých šancí na obou stranách. V prvním polačasu se diváci gólu nedočkali. Druhý poločas měl podobný průběh. V 68. minutě se pískal pokutový kop po zcela zbytečném faulu domácího stopera Christova. Penaltu bezpečně proměnil Verbíř. Tato trefa až do samého konce utkání vypadala jako vítězná. Naštěstí se dvě minuty před koncem po hezké kombinaci Krupky podařilo Seidlovi vyrovnat. Po hezké křídelní akci Kotrby a jeho prudkém stříleném centru o zem hlavičkoval Suchý a Seidl na zadní tyči dorážel do prázdné branky. Při penaltovém roztřelu jsme pak byli šťastnějším týmem než hosté z Modlan.

Góly: 88." Seidl - 68." Verbíř (penalta)

Sestavy:

Krupka: Valeš - Schubada, Christov(71." Paunkovič), Seidl, Kubný - Hirschkorn, Signund, Vlasák, Suchý - Horváth(46." Ducháček), Kotrba.

Připraveni do hry: Dombrovskij, Sigl.

Modlany: Šlitr - Dolejška, Doležal, Blažek(78." Rollinger), Franc, Kupka, Ludík, Rakishtenliev(65." Šípek), Verbíř, Stožický, Šedina(78." Formánek).

Připraveni do hry: Trhlík.

Rozhodčí: Kloub - Vlašoč, Prágl          Delegát FAČR: Mitáš

TJ Krupka - TJ Baník Modlany